Wydrukuj tę stronę

Kariera w Fabryce Urządzeń Dźwigowych

Fabryka Urządzeń Dźwigowych FUD SA to od ponad 120 lat renomowany producent suwnic oraz konstrukcji stalowych.

Wyprodukowaliśmy ponad 1200 suwnic i 550 żurawi. Dysponuje własną bazą produkcyjną,  biurem konstrukcyjnym, handlowym.

Obecnie poszukujemy pracowników w działach:

- Produkcja

- Inżynieria/projektowanie/handel

PRACOWNIK BIURA ZARZĄDU

Zakres obowiązków:

  • Obsługa organizacyjna biura zarządu
  • Przygotowywanie projektów pism
  • Protokołowanie spotkań
  • Opracowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację, również telefoniczną
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej.
  • Dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
  • Przyjazną atmosferę
  • Proponowane wynagrodzenie w okresie próbnym: 5500,00 zł brutto

        Godziny pracy: 8:00 - 16:00

        Po upływie okresu próbnego Spółka może zaproponować nowe warunki zatrudnienia. W strukturze Spółki są możliwości awansu, a rotacja                            pracowników jest bardzo mała.